skład Fast Burn Extreme i opinie na naszym forum odchudzanie

Fast Burn Extreme to nowość na polski rynku. Jest to preparat przeznaczony jako wspomagacz odchudzania – coś dla leniwych lub dla tych, którzy nie mają czasu na różne diety czy aktywność fizyczną – tudzież nawet siłownię czy fitness. Dlaczego postanowiłam napisać recenzję na temat suplementu Fast Burn Extreme? Właściwie to dobre pytanie, ale szybko na nie odpowiem: Dlatego, że kupiła go moja koleżanka z pracy, która właśnie zalicza się do osób, które chcą schudnąć bez poświęcania sporej ilości czasu, a suplementacja Fast Burn Extreme ma właśnie zaoszczędzić nam czas. Testuje go od niemal tygodnia, dlatego mam już pierwsze wrażenia z którymi zechciała się ze mną podzielić po świętach. Dość mocno przypomina inny produkt, co prawda nieskuteczny spalacz tłuszczu Fenix Ground Zero to jednak na pierwszy rzut oka oba produkty są podobne z wyglądu. Co jej przeszkadzało a co podbiło jej serce? Przekonajmy się.

Kilknij po szczegóły Fast Burn Extreme

Wrażenia mojej koleżanki ze stosowania tabletek Fast Burn Extreme!

Skład Fast Burn Extreme

Warto wiedzieć, że preparat Fast Burn Extreme jest legalny w naszym kraju i kupując go nie złamiemy prawa a jego skład jest bezpieczny dla organizmu, o czym wspomina także producent. Jego suplementacja nie powinno przynieść skutków ubocznych, jednak przed zakupieniem go warto zapoznać się ze składem, choćby się upewnić, czy nie znajdziemy tam alergenów. A więc z czego się składa Fast Burn Extreme?

 • Wyciąg z gorzkiej pomarańczy – hamuje apetyt a także pozwala przyspieszyć tempo spalania tkanki tłuszczowej.
 • Wyciąg z owoców garcinia cambogia – również zmniejsza apetyt a także pozwala unormować poziom cukru we krwi. Owoce te są dość powszechnie stosowane w składzie różnego typu suplementów odchudzających. Tak jak poprzedni składnik, ten również przyspiesza spalanie tkanki tłuszczowej.
 • Wyciąg z pokrzywy indyjskiej – znana z tego, iż wspomaga rozbijanie komórek tłuszczowych. Dzięki niej możliwe jest spalanie zapasów tłuszczów nagromadzonych przez lata.
 • Ekstrakt z liści zielonej herbaty – Znana z tego, iż przyspiesza tempo metabolizmu. Jest także antyoksydantem broniącym organizm przed działaniem wolnych rodników.
 • Kofeina – tego składnika raczej przedstawiać nie trzeba, bowiem jest bardzo znana ze swych pobudzających właściwości oraz zwiększeniem koncentracji. Pozwala więc na zwiększenie naszej energii na przykład na ćwiczenia fizyczne lub też zwiększenie wydajności w koncentracji.
 • Ekstrakt z papryki rocznej – Sprzyja błonie śluzowej żołądka a także pozytywnie działa na nasz układ pokarmowy.
 • Witamina B6 – O tej witaminie trzeba by było rozpisać się długo, jednak w tym przypadku warto jedynie wspomnieć, iż działa regulująco na układ hormonalny i przyczynia się do zachowania wewnętrznej równowagi.
 • Chrom – Tłumi potrzebę podjadania a także stabilizuje poziom cukru we krwi.

Jeżeli chodzi o skład Fast Burn Extreme można śmiało napisać, że jest dość różnorodny i bogaty, bo warto wiedzieć że powyższe składniki to jeszcze nie wszystko, ale żeby dowiedzieć się o nich trzeba odwiedzić oficjalną stronę sprzedażową tego produktu, do czego zachęcam, kilkając tutaj.

Opinie Fast Burn Extreme

Fast Burn Extreme to nowy suplement na odchudzanie, moja koleżanka w chwili obecnej a więc w chwili opublikowania tej recenzji jest nastawiona pozytywnie co do tego preparatu, jednak korzysta z niego dopiero tydzień a więc w jej przypadku jest za wcześnie na pierwsze wnioski, jednak w internecie można już znaleźć pierwsze opinie ze stosowania tego suplementu i niestety nie brzmią one zbyt dobrze, zwłaszcza dla tych, którzy są bardzo zainteresowani zakupem Fast Burn Extreme, zaraz dowiecie się dlaczego. Warto pamiętać, efekty i opinie Fast Burn Extremeże zapoznałam się zapewne z niewielką częścią opinii Fast Burn Extreme i które co jakiś czas dodawane są nowe, jednak w chwili publikacji tej recenzji dowiedziałam się z sieci, że produkt nie działa najlepiej a nawet i można spodziewać się po nim odwrotnych skutków. Wiele opiniujących osób nie odczuło zmiany wagi na lepsze, kilka osób pozwoliło nawet stwierdzić, że po jego stosowaniu przytyło się kilka kilogramów. To zła wiadomość, ale to jeszcze nie wszystko, bo jeżeli chodzi o inne kwestie narzekań co do Fast Burn Extreme można znaleźć także brak kontaktu z dystrybutorem tego suplementu oraz jego dość wysoka cena, aczkolwiek tutaj już bym polemizowała, bo cena wg. mnie jest na normalnym poziomie, no ale fakt, jeżeli opinie są zgodne z rzeczywistym działaniem Fast Burn Extreme, to raczej nie jest ona adekwatna a więc po takim przemyśleniu można powiedzieć, że faktycznie nie jest to tani suplement odchudzający. Próbowałam odnaleźć opinie na temat efektu jojo, jednak nie udało mi się znaleźć jeżeli chodzi o tę kwestię w omawianym preparacie, który ma nam przecież zwalczyć nadwagę. Niema co się przejmować, warto brać pod uwagę opinie Fast Burn Extreme jednak na chwilę obecność opierając się na nich nie ryzykowałabym zakupem. Warto też pamiętać, że do zaopiniowania tego suplementu pozostała również moja koleżanka z pracy, o który napisałam na samym początku, także warto poczekać na jej opinię, sama jestem ciekawa jakie jest jej zdanie co do Fast Burn Extreme, dlatego opublikuję tutaj jej skrawek wypowiedzi za jakiś czas. Teraz przejdźmy do kwestii efektów Fast Burn Extreme, a dokładniej do tego co nam naobiecywał producent tego produktu.

Efekty Fast Burn Extreme

Tutaj rozpiszę się już nieco krócej jako, że już wiemy na podstawie opinii z sieci, że z jego działaniem mogą być problemy, ale zachowam neutralność i pozwolę na skrawek tego, co obiecuje nam producent Fast Burn Extreme jeżeli chodzi o jego oczekiwania, a więc efekty suplementacji.

 • Spalanie tkanki tłuszczowej – Produkt wspomaga spalanie tkanki tłuszczowej poprzez rozbijanie komórek lipidowych.
 • Przyspieszony metabolizm węglowodanów
 • Zapobieganie odkładaniu się podskórnej tkanki tłuszczowej
 • Wymodelowana sylwetka
 • Poprawa wytrzymałości organizmu
 • Zwiększona koncentracja
 • Więcej energii

Praktycznie to są główne efekty, które obiecuje nam producent Fast Burn Extreme. Czy faktycznie tak jest? Nie mogę napisać tego z własnego doświadczenia, bo ich nie kupiłam i nie chcę robić w tej kwestii zamieszania, bo warto zachować godność konsumencką, jednak opierając się na opiniach co do Fast Burn Extreme jestem niezbyt przychylnie nastawiona co do jego skuteczności, ale może to chwilowy fail start producenta, być może zostaną naniesione poprawki co do zwiększenia skuteczności tego preparatu – tutaj już gdybam, ale nie ukrywam, przydałaby się tu jakaś „reforma” suplementu.

Dawkowanie Fast Burn Extreme

Oficjalny dystrybutor suplementu Fast Burn Extreme nie informuje nas na swojej stronie o kwestii odpowiedniego dawkowania. Również nie jest dostępna ulotka, która poinformowała by nas o szczegółach dotyczących suplementowania. Prawdopodobnie najlepszą opcją było by dawkowanie 2 kapsułek dziennie, najlepiej rano i wieczorem, oczywiście popijając szklanką wody.

Skutki uboczne Fast Burn Extreme

Jako, iż nie jest dostępna ulotka nawet w formie pdf na stronie producenta, niewiemy jakie skutki uboczne mógłby powodować omawiany suplement. Warto wiedzieć, by będąc kobietą w ciąży nie suplementować omawianych tabletek. Warto również pamiętać, iż Fast Burn Extreme przeznaczony jest dla osób dorosłych, a więc polecałabym chronić go przed dostępem dla dzieci.

Cena Fast Burn Extreme

Tabletki na odchudzanie Fast Burn Extreme dostępne są w trzech pakietach, które pokrótce omówię, a cenowo prezentują się tak:

 1. Pakiet podstawowy – Koszt takiego pakietu to 179 złotych a w nim mamy jedno opakowanie zawierające łącznie 60 kapsułek.
 2. Pakiet standard – Koszt pakietu to 358 złotych zawierający aż 3 opakowania, łącznie więc mamy do dyspozycji 180 kapsulek.
 3. Pakiet optymalny – Koszt pakietu to aż 537 złotych zawierający 6 sztuk tego produktu, a więc łącznie dostaniemy do suplementacji 360 kapsułek.

Jak widać oferta Fast Burn Extreme jest dość urozmaicona, ale czy warto go kupić? Jeżeli nie chcesz dłużej czekać i chcesz zacząć od zaraz, to polecam zacząć od pakietu podstawowego tak, by nie przepłacać z góry za suplement co do którego w obecnej chwili niema co do niego pewności jeżeli chodzi o efektywność.

Gdzie kupić Fast Burn Extreme?

Preparat Fast Burn Extreme nie jest dostępny w aptece. Nie znajdziemy go (a przynajmniej nie powinniśmy) na stronach pokroju Allegro czy też OLX. Kupimy go tylko na oficjalnej stronie producenta i jeżeli jesteś chcesz zakupić Fast Burn Extreme to polecam właśnie na jego stronie, dokładnie tutaj, ponieważ tylko kupując na oficjalnej stronie producenta jesteśmy pewni tego, że zakupimy jego oryginalny produkt. Możesz również skorzystać z poniższego przycisku, który przekieruje Cię prosto na stronę zakupową preparatu odchudzającego Fast Burn Extreme.

Zamówienie Fast Burn Extreme