Spalacz tłuszczu Fenix Ground Zero

Fenix Ground Zero to preparat uważany za spalacz tłuszczu, który dostępny jest w Polsce od kilku lat i także w momencie tej publikacji można go nabyć na naszym lokalnym rynku. Jako, że miałam okazję go wypróbować razem ze znajomym, postanowiłam opublikować trochę informacji na temat tego produktu, tymbardziej iż w sieci ciężko jest odnaleźć wiarygodne czy też obiektywne opinie o Fenix Ground. Co ciekawe, dowiedziałam się również o tym, że produkt ten zawiera niebezpieczne składniki o czym za chwilę.
W tym artykule, właściwie recenzji wyrażam własną opinię na podstawie moich doświadczeń związanych z prezentowanym „spalaczem tłuszczu”. Mimo, iż mój dietetyk jak i lekarz poinformowali mnie, że podczas stosowania suplementu Fenix Ground Zero prawdopodobnie nie osiągnę zadowalających rezultatów, postanowiłam osobiście to sprawdzić. Już teraz informuję, że nie udało mi się osiągnąć zadowalającej skuteczności przy stosowaniu Fenix Ground Zero. Zapraszam do krótkiej lektury na temat tego środka.

Fenix Ground Zero – skład

Jak już zdążyłam wcześniej napisać, produkt ten może posiadać niebezpieczne dla organizmu składniki. Co ciekawe, na temat omawianego suplementu Fenix Ground Zero wypowiedziała się sama Polska Agencja Antydopingowa w stosownym oświadczeniu, w którym możemy przeczytać:

„Ostrzegamy przed stosowaniem preparatu o nazwie Fenix Ground Zero amerykańskiej firmy Fenix Supplements. W wyniku przeprowadzonej analizy laboratoryjnej wykryto w nim dwie substancje zabronione: higenaminę (niezadeklarowana na etykiecie) oraz 1,4 dimetylpentyloaminę (zadeklarowana pod nazwą Beta-Phenethylamine).”

W internecie można również odnaleźć informacje o niewykazaniu wszystkich składników zawartym w spalaczu Fenix Ground Zero. Niewiem czy jest to prawda, jednak wszystko wskazuje że naprawdę tak jest. Oczywiście o powyższych ostrzeżeniach dowiedziałam się dopiero w trakcie stosowania omawianego preparatu. Zaraz po przejrzeniu tych informacji zaprzestałam stosowania Fenix Ground Zero z obawy o moje zdrowie. Tak czy inaczej żałuję, że zakupiłam go, najbardziej z tego powodu, że ryzykowałam swoje zdrowie i przy okazji nie osiągnęłam oczekiwanych skutków.
W ramach ciekawostki publikuję ogólny skład Fenix Ground Zero poniżej.

 • Synephrine HCl (synefryna).
 • Cirsium Oligophyllum Extract (10:1).
 • N-Acetyl Tyrosine.
 • Beta-Phenethylamine (2-Fenyloetyloamina).
 • Aconitum Kusnezoffii Extract (2-Aminoisoheptane, DMHA).
 • Raspberry Ketones (ketony malinowe).
 • Dandelion Root Extract (10:1) (korzeń mniszka).
 • Nelumbo Nucifera Extract.
 • Evodiamine 99%.
 • Rauwolfia Vomitoria Extract (std. min. 90% Alkaloids).
 • Bioperine® (ekstrakt z pieprzu).

Polecam jednak wstrzymać się z jego zakupem do czasu wyjaśnienia sprawy z kwestii składu. Zaleca się konsultację z lekarzem w przypadku posiadania wątpliwości, jak już wiadomo trochę ich jest.

Efekty Fenix Ground Zero

Już na początku tej publikacji nie ukrywałam, że nie jestem zadowolona z jakości wykonaniu produktu jak i jego skuteczności. Według informacji jakie odnalazłam w sklepie w którym oferowany jest ten środek dowiedzieć się można, że ma mieć takie efekty jak:

 • Spalanie zbędnego tłuszczu.
 • Poprawa samopoczucia.
 • Przyspieszona przemiana materii
 • Kontrola apetytu.

Niestety osobiście nie mogę potwierdzić powyższych działań, być może stosowałam go za krótko, być może mój organizm jest taki a nie inny, ale bardziej prawdopodobne jest to, iż spalacz Fenix Ground Zero poprostu nie działa. Oczywiście chciałabym, żeby było inaczej, w końcu poświęciłam swój czas i pieniądze, jednak rzeczywistość zweryfikowała jego działanie a ja postanowiłam się z wami podzielić. Również chciałabym wspomnieć o tym, że miałam chwilowo nudności po stosowaniu tego preparatu. Oczywiście powyżej zawarte efekty nie zostały wiarygodnie potwierdzone przez producenta tego spalacza tłuszczu jak i inne osoby stosujące ten preparat.

Opinie o Fenix Ground Zero które odnalazłam w internecie

opinie o Fenix Ground Zero i efekty w tym składJako, że produkt ten dostępny jest od kilku lat w Polsce, dostępnych jest też trochę dyskusji w naszym rodzimym języku na temat omawianego preparatu. Zastawiające jest jednak to, że mimo iż producent tego środka pochodzi ze Stanów Zjednoczonych, to dlaczego nie posiada on żadnych opinii pochodzących z tamtego kraju? Dla mnie jest to dość podejrzane, przyznam się, że dopiero teraz zwróciłam na to uwagę. Tak czy inaczej warto wiedzieć, że opinie o Fenix Ground Zero są dość często manipulowane, to znaczy wiele wypowiedzi negatywnych na temat recenzowanego spalacza tłuszczu jest przeinaczanych na te pozytywne. Jest to nielegalne i sprawą powinny zainteresować się odpowiednie służby tak jak zainteresowały się jego składem pewne instytucje jak już wiadomo z początkowej części mojego artykułu. Na szczęście manipulowane opinie o tym spalaczu pojawiają się na jednym z for internetowych o nazwie Forum-sportowe.pl – spróbujcie napisać cokolwiek złego na temat prezentowanego środka, dość szybko zostaniecie zablokowani a wasza wypowiedź zostanie zamieniona na pozytywną opinię na temat Fenix Ground. Oczywiście właściciel lub też właściciele tego forum przyjmują z tego tytułu odpowiednie korzyści majątkowe. Tak czy inaczej sprawa powinna przejść do odpowiednich organów, tymbardziej że produkt ten może być niebezpieczny i swego rodzaju Fenix Ground Zero jest oszustwem.
Obiektywne, wiarygodniejsze opinie o Fenix Ground Zero można odnaleźć na kilku forach internetowych, najczęściej na SFD.pl, forum pclab.pl, Wykop, KFD.pl i tym podobnych. Oczywiście te wiarygodniejsze opinie o Fenix Ground są z reguły negatywne. Jak można zauważyć ocena wiarygodności może nam pomóc zmienić podejście do tego jak i innych preparatów na spalanie tłuszczu.
Moja opinia po stosowaniu Fenix Ground jest bardziej negatywna niż pozytywna. Zaryzykowałam własne zdrowie, nieświadomie bo dopiero w połowie suplementacji dowiedziałam się o niebezpiecznym składzie Fenix Ground Zero co mnie zaniepokoiło i skłoniło do zaprzestania stosowania tego preparatu.

Cena Fenix Ground Zero i podsumowanie

Na samym końcu chciałabym zwrócić uwagę na koszt tego środka. W czasie, gdy publikuję tą recenzję cena to 250 złotych. Nie są to małe pieniądze, dlatego też to kolejny powód który skłonił mnie do opublikowania tej recenzji na temat Fenix Ground Zero, która co jakiś czas zapewne będzie aktualizowana o nowe informacje, dlatego polecam przeglądać moją stronę w poszukiwaniu nowych szczegółów i informacji na temat tego spalacza.

Ciekawym źródłem informacji o Fenix Ground Zero może okazać się artykuł ja i opinie dostępne na stronie Poznajmy Opinie do czego zachęcam, można zapoznać się z komentarzami dotyczącymi tego spalacza tłuszczu a właściwie suplementu.