Fitomesan opinia i efekty

Tym razem postanowiłam podzielić się z Wam ciekawym preparatem na odchudzanie. Jest to Fitomesan (kupisz go tutaj). Dostępny jest wyłącznie w kapsułkach. Póki co nie znalazłam jakichkolwiek przeciwskazań co do niego, dlatego zdecydowałam się go zakupić. Myślę, że tutaj nie muszę się rozpisywać. Preparat ten doszedł do mnie w 3 dni. Oczywiście dostarczył mi go w paczce kurier. Aby już teraz go kupić lub sprawdzić ciekawostki o nim wystarczy kliknąć w poniższy przycisk.

Fitomesan -oficjalna oferta i sklep w którym go kupisz

Tak jak pisałam, nie będę się skupiać na nic nieznaczących kwestiach. Preparat Fitomesan można kupić tylko przez internet. Tylko w jednym miejscu, czyli na stronie producenta. Wystarczy kliknąć ten przycisk powyżej. Skupiając uwagę na samych kapsułkach myślę, że warto wspomnieć o tym że nie pozostawiają niesmacznego posmaku. To jest jedna z zalet. Kolejną jest jego opakowanie. Wydaje się być trwałe, dlatego nie powinniśmy się martwić o jego zniszczenie (już mi się kiedyś nieraz zdarzyła podobna sytuacja przy innych preparatach). Środek ten jednak z uwagi na cukierkowy wygląd kapsułek warto chować przed dziećmi. Jest przeznaczony tylko dla osób dorosłych.

Fitomesan – czym się wyróżnia?

Fitomesan ma spalać tłuszcz, zmniejszać apetyt i podkręcać metabolizm. Dzięki wartościowemu składowi nie powinien powodować skutków ubocznych przy jego odpowiednim stosowaniu. Nie będę na razie doszukiwać się składników z jakich ma się składać. Od razu przejdźmy do doświadczeń związanych z tym produktem na odchudzanie.

Moje oczekiwania wobec produktu

Oczekiwania wobec tabletek Fitomesan akurat miałam niezbyt wygórowane. Ci, którzy mnie kojarzą wiedzą dobrze jak wyglądam. Jednak chciałam sobie schudnąć z 7 kilogramów, które mi się przybrały od kilku miesięcy. Od razu oznajmiam, że to nie pierwszy preparat, który miałam stosować. Ten wydaje się być akurat najciekawszym. Dlatego go kupiłam i postanowiłam podzielić się wynikami. Warto wiedzieć, że cena to zaledwie 137 złotych. Jak dla mnie cena naprawdę atrakcyjna. Wiele podobnych preparatów kosztuje ponad 200 złotych. Ten akurat jest tani, jak można zauważyć. No po prostu cena jest na idealnym poziomie. Jak myślicie, schudnąć z 7 kilogramów to dużo czy mało?

Tak czy inaczej, rozpoczęłam kurację. 2 kapsułki dziennie, każdą z nich popić szklanką wody. Instrukcje a właściwie zalecenia producenta dość proste. Byle nie przerwać suplementacji. Właśnie dlatego warto jest się nauczyć systematyczności. Przewińmy do tego, co działo się tydzień później.

Pierwszy tydzień stosowania Fitomesan

Tydzień później widziałam już pierwsze efekty. Nieznaczne, ale jednak. Przyznam się, że w jednym dniu (w środku tygodnia) zapomniałam wziąć tabletek Fitomesan bo ich nie miałam przy sobie. Głupia ja, ale no trudno. Efekty jednak widziałam i to po tygodniu stosowania. Postanowiłam nieco siebie oszukać. Postanowiłam, że zacznę powoli zabierać się na aktywność fizyczną. Tu padło na wygibasy na macie w dniach gdy byłam w domu, na zewnątrz chodzenie po galeriach 🙂 Tak już poważniej to po prostu postanowiłam troszkę pojeździć na rowerze. Tak też zrobiłam.

Drugi tydzień stosowania Fitomesan

Mijały dni, aż w końcu minęły 2 tygodnie. Jakie efekty po Fitomesan? Całkiem pozytywne zwłaszcza po połączeniu tego preparatu z aktywnością fizyczną. 14 dni to jednak nie jest moja opinia o Fitomesandługi okres czasu, a jednak zauważyłam znaczną różnicę. Pozytywną rzecz jasna. Muszę jednak się do czegoś przyznać… Zapomniałam przyjąć dwóch tabletek pod koniec drugiego tygodnia 😊 Niewiem jak bardzo mogło się to przyłożyć na wynik po 14 dniach stosowania, ale ogólnie w ciągu tych 2 tygodniu pominęłam 2 dni przyjmowania Fitomesan. No cóż, taki mam charakter, że coś zapomnę ale prosiłam siebie żeby tym razem pilnować siebie. Jednak ważne jest to, że udało mi się już rzucić 6 kilogramów w 14 dni. Tak, właśnie tyle udało mi się schudnąć! Ale to jeszcze nie koniec. Preparat ten ma starczyć na miesiąc. W moim przypadku to dodatkowe 2 dni ekstra, bo przecież zapomniałam przyjąć 4 tabletek (przypominam, zaleca się przyjmować 2 kapsułki dziennie). No cóż, lecimy dalej z odchudzaniem tak jak przez ostatni tydzień (aktywność fizyczna i Fitomesan).

Zanim jednak przejdziemy do 3 tygodnia, chciałabym jednak pozdrowić mężczyzn. Wiem, że pewnie część z was drodzy panowie przestraszyliście się, że doświadczenia pisane są przez kobietę, ale nie martwcie się… Fitomesan jest również dla mężczyzn. W zasadzie nie powinniśmy dzielić zainteresowanych tym środkiem na płci. To jest preparat niemal dla każdego (oczywiście tylko dla osób dorosłych).

Trzeci tydzień stosowania Fitomesan

Przechodząc już do trzeciego tygodnia, napiszę już nieco krócej. Do tego okresu schudłam już 7 kilogramów. Teraz zapewne ktoś się zapyta, dlaczego przez ten tydzień tak znacznie mniej niż te pierwsze tygodnie? Odpowiedź jest prosta. Nie miałam czasu na aktywność fizyczną i trochę się objadłam na weselu koleżanki. Ten trzeci tydzień był dość leniwy i jest to moja wina. Przyznaje się 😊 Po prostu mój styl życia nieco się w tym tygodniu zmienił z przymusu znajomych. Wesele, spotkanie rodzinne i 3 pizze (jedna pizza w pracy, druga i trzecia ze znajomymi). To i jak dobrze, że nie przytyłam a nawet schudłam w tym okresie 😊 Nie starałam się za bardzo, ale no trudno. Teraz przejdę na szybko do ostatniego, czwartego tygodnia.

Czwarty (ostatni) tydzień stosowania Fitomesan

Czwarty tydzień to zadowalający wynik. Udało mi się utrzymać minus 9 kilogramów. Ktoś napisze, że ściemniam. Nie, piszę prawdę. Udało mi się schudnąć według swojego patentu 9 kilogramów i utrzymać ten wynik do samego końca miesiąca. Dawałam z siebie tyle, ile mogłam przez te 30 dni żeby móc zadowolić siebie i móc opisać jak to jest z tym odchudzaniem z Fitomesan (i aktywnością fizyczną rzecz jasna). Teraz pozostało czekać jak to jest z tym efektem jojo. Jestem pełna nadziei, że uda mi się utrzymać jak najdłużej tą wagę. Pozwolę sobie na maksymalnie 2 kilogramy na plus, bo jak wiadomo moim celem było schudnięcie z 7 kilogramów.

Domyślam się, że wiele osób podejrzewa mnie teraz, że to tylko bajka. Właśnie, że nie 😊 Osiągnięcie takiego lub podobnego efekty jest realne. Co do tego potrzeba? Po prostu wystarczy chcieć! Dlaczego wybrałam Fitomesan a nie inne tabletki na odchudzanie? Powód prosty. Nie znalazłam w internecie przeciwwskazań. Nikt normalny nie napisał, że nie warto. Praktycznie wszyscy opiniujący byli zadowoleni. Właśnie… Opinie o Fitomesan, jak są? Jak je odnaleźć? Tu warto zachować ostrożność, ponieważ wiele osób w zamian za ten preparat Fitomesan może polecać inny środek. Od razu piszę, ignorujcie takie zagrywki. Są to po prostu fałszywe opinie, które mają zniechęcić do zakupu Fitomesan i wybrać ich suplement czy cokolwiek innego. Tu właśnie potrzebna jest czujność nad czujnościami 😊

Podsumowanie i gdzie kupić oryginalny produkt

FitomesanWłaściwie to tyle jeżeli chodzi o ten preparat i moje doświadczenia z nim związane. Pewnie dodam jeszcze kilka zdań o tym, co z tym efektem jojo. Mam nadzieję, że nie zapomnę. Efekt ten nawet jakby miał w moim przypadku wystąpić to i tak będę zadowolona z tych kapsułek Fitoemsan. Dałam radę schudnąć i to bez skutków ubocznych. To się najbardziej liczy. Ważne jest, by przy wyborze tabletek na odchudzanie wybrać ten bezpieczny dla organizmu. Poniżej wrzucam przycisk do dalszych szczegółów co do tego Fitomesanu i link do jego zakupu. Śmiało, możecie klikać!

Fitomesan -oficjalna oferta i sklep w którym go kupisz