Slimetrol Forte recenzja

Jako, że ostatnio jestem aktywna w testowaniu różnego rodzaju preparatów na odchudzanie, dziś kolej na popularne tabletki na odchudzanie Slimetrol Forte (kupisz go tutaj). Od razu oznajmiam, że test ten został przeprowadzony przez moją znajomą. W obecnej chwili testuje inny preparat na odchudzanie. Właśnie dlatego wyjątkowo w tym wpisie przedstawiam małą recenzję koleżanki. Uprzedzam już z góry, by nie przeciągać. Alicja (moja znajoma) jest zadowolona ze Slimetrol Forte. Sprawdźmy więc dlaczego, czytając jej poniższą recenzję.

Slimetrol Forte to produkt na odchudzanie. Bardzo popularny, można śmiało to uznać. Dostępny w Polsce od 2017 roku. Na pierwszy rzut oka można uznać wysoką jakość wykonania choćby opakowania w którym się znajduje. Jednak najpierw opiszę kilka innych wstępnych informacji.

SZCZEGÓŁY LUB ZAKUP SLIMETROL FORTE

Opinie o Slimetrol Forte

Z tego co udało mi się wyszukać opinie o nim z reguły są dobre. Na wielu stronach istnieją ciekawe recenzje tego produktu. Często pod nimi można odnaleźć interesujące dyskusje. Wiele osób niema nic do zarzucenia. Również na forum dyskusyjnym jak Kafeteria opinie są zazwyczaj pozytywne. Na innych forach co prawda niema już wart uwagi dyskusji, ale coś tam dowiedzieć się można. Na Facebooku także można odnaleźć opinie. Tutaj jest ich naprawdę dużo. Wiele osób komentujących jest zadowolonych z oferty. Tyle zdołałam odnaleźć tak na szybko. No więc ruszmy teraz w kierunku składu.

Efekty i opinie Slimetrol Forte

 

Skład Slimetrol Forte

Jako, że ten produkt ma być bezpieczny, jego skład musi składać się z odpowiednich składników. Na szczęście skład jest bezpieczny. Nie zauważyłam nic niepokojącego wśród składników. Wiele z nich chyba jest naturalnych (przepraszam, ale na składzie nie jestem wielką specjalistką). Tak więc naturalność i bezpieczeństwo produktu skłoniły mnie do jego zakupu. Ogólny skład wygląda następująco:

Oczywiście nie będę rozpisywać się o szczegółach dotyczących tych składników 😊 Można łatwo odnaleźć je w sieci. Teraz przejdźmy do kwestii efektów, ale tych które można poznać na stronie z ofertą.

Efekty Slimetrol Forte

No to jest chyba najciekawsza kwestia. Niema jednak co się dziwić, efekty te można odszukać na wielu stronach więc je przekopiuje. A więc jeżeli chodzi o nie, brzmią następująco:

  • Utrata zbędnych kilogramów.
  • Brak efektu jojo.
  • Szczupłe i jędrne ciało.
  • Zwiększona energia oraz koncentracja.
  • Lepsze samopoczucie.

No to na tyle co mogłam odszukać. Brzmi nieźle prawda? Ale pamiętajmy, to tylko teoria. Jeszcze nie napisałam co odczułam w praktyce. Jest to mój pierwszy preparat na odchudzanie, który stosuję. Niewiem czego się spodziewać. No ale cóż, lubię niespodzianki 😊 Nie przedłużając już czasu, przejdźmy teraz do moich osobistych doświadczeń. To co teraz napisałam to tylko wstęp na podstawie doświadczeń innych osób. Zamówiłam jedną sztukę dla sprawdzenia, tak więc do dzieła!

Moje opinie o Slimetrol Forte

Warto wiedzieć, że kupić go można tylko przez internet. Nie odszukałam innych ofert w aptekach stacjonarnych i tym podobne. No cóż, skorzystam z jednej oferty internetowej i chyba jedynej. Oficjalnej, tej od stronty producenta. Chcę przecież otrzymać oryginalny produkt prawda?
Dostarczono mi go po 2 dniach od zamówienia, czyli bardzo szybko jak na standardy kurierskie. Tak, dostaniemy go kurierem w paczuszce. Jak wygląda opakowanie preparatu? Na moje oko wygląda nieźle, przyciąga uwagę i widać, że mamy tu do czynienia z czymś premium. Przynajmniej wygląda to tak na pierwszy rzut oka.
W opakowaniu znajdziemy fajny, srebrny pojemnik z kapsułkami. Fajnie to wygląda, naprawdę 😊 W niej zawartych jest kilkadziesiąt kapsułek, które mają starczyć na miesiąc kuracji. No super! Codziennie zaleca się przyjmować 2 kapsułki. Takie jest oficjalne dawkowanie. Niema problemu. Tak więc teraz dopiero zaczyna się prawdziwa zabawa. Pierwsza kapsułka i czekamy na pierwsze efekty, które odczuję.

Po tygodniu od wzięcia tej pierwszej kapsułki mogę napisać tyle. Jest dobrze, kapsułki nie zostawiają nieprzyjemnego posmaku za co plusik. Są łatwe do przełknięcia nawet bez popijania ale zaleca się każdą z nich popić szklanką czystej wody. Z efektów, które odczułam dojdzie jeszcze brak zbędnego apetytu. Czyli sytość w zasadzie, to fajna sprawa, bo jest stłumiony i nie chce się tyle jeść. Co jeszcze udało mi się odczuć? Dojdzie do tego brak skutków ubocznych. Nie odczułam bólu głowy, żadnych wymiotów. Po prostu nic negatywnego nie odczułam za co kolejny plus. Co na negatywnego tak po tygodniu stosowania? Na razie nic się złego nie dzieje 😊 Czyli świetna sprawa, ale zobaczmy co się stanie po 3 tygodniach stosowania. Od razu piszę, że są to moje indywidualne, osobiste odczucia. Mogą się różnić, to zależy od naszego stylu życia. No niestety to też ma wpływ. A właśnie, bym zapomniała napisać. Postanowiłam do suplementacji dorzucić dietę i nieco zwiększyć aktywność fizyczną. Tak dla lepszego efektu, żeby schudnąć te dodatkowe kilka kilogramów. Innym też to polecam zrobić dla zwiększenia efektów przy odchudzaniu.

Slimetrol Forte

 

3 tydzień od stosowania Slimetrol Forte

Po trzech tygodniach doszły nowe, widoczne rezultaty. Na szczęście pozytywne 😊 Już zaraz napiszę jakie to były efekty. Najpierw zastrzegam sobie informację, że są to moje osobiste doświadczenia! Tak więc efekty, które odczułam to oczywiście nadal stłumiony zbędny apetyt. Czyli chęć na podjadanie wyparowała. 😊 Czyli jest dobrze. Inny efekt to widoczne te kilka kilogramów mniej na wadze niż jeszcze 2 tygodnie temu. Tu również plusik. Niewiem co się dokładnie na to przyłożyło, ale jestem zadowolona z takich rezultatów. Kolejnym efektem, na szczęście w dalszym ciągu pozytywnym to ulepszona koncentracja i samopoczucie. Tu również nie wiem z czego to wynika. Czy z tego, że osiągnęłam mniejszą wagę po tym okresie stosowania czy po prostu w składzie są te witaminki. No i cóż, na razie nie będę się wgłębiać jak to jest. Rezultaty są, ale jeszcze nie wszystkie napisałam. Odczułam również szybszy metabolizm, tak mi się wydaję. Jem co prawda nieco mniej, ale widać, że nie moja waga już nie rośnie w takim tempie jak jeszcze miesiąc temu.

Ostatnie tabletki Slimetrol Forte

Ostatni okres czasu, który chciałam opisać. Czyli czas, gdy zażywał ostatnią kapsułkę. Czyli w zasadzie już takie wczesne podsumowanie tego, co odczułam przez ten cały okres. Jak wiecie, zmieniłam nieco swój styl życia wprowadzając ten Slimetrol Forte oraz dietę i aktywność fizyczną od czasu do czasu, ale jednak. Przez ten okres na pewno poprawiła mi się (a w zasadzie odjęła) moja waga. Odczułam też wzrost jakość życia. Mam na myśli oczywiście zwiększoną koncentrację, lepsze samopoczucie i tym podobne. No i zmniejszona waga😊 Zmieniłam również nawyki żywieniowe, które też mają wpływ na dalszy rozwój organizmu. Wcześniej jadłam śmieciowe jedzenie, czyli fast foody i tak dalej. Teraz sprawdzam co jem, ale jeszcze nie jestem na etapie, gdzie sprawdzam składnik po składniku 😊 Do zalet Slimetrol Forte dopiszę również brak skutków ubocznych. Przez ten cały czas stosowania nie zauważyłam niczego niepokojącego. 😊 To jest najważniejsze, trzeba cenić własne zdrowie! Bardzo bym chciała wrzucić swoje efekty przed odchudzaniem i po odchudzaniu, ale niestety muszę chronić swoją prywatność. Urody mi nie brakuje, tym bardziej teraz po zrzuceniu zbędnych kilogramów. Cóż mogę napisać więcej. Mam nadzieję, że nie doznam efektu jojo. W sumie nic na to nie wskazuje, może mi się uda utrzymać atrakcyjną wagę przez długi czas. Wiem też, że teraz muszę uważać na te nawyki żywieniowe😊 To tyle ode mnie!

Gdzie kupić Slimetrol Forte

Produkt na odchudzanie w oryginalnej formie powinien być dostępny na oficjalnej stronie producenta. Można go kupić klikając w poniższy przycisk.

SLIMETROL FORTE – SKLEP OFICJALNY

Źródła:

  1. https://poznajmyopinie.pl/slimetrol-forte/ – opinie i szczegóły na temat Slimetrol Forte