SlimBerry na odchudzanie – testowałam!

SlimBerry to praktycznie nowość na rynku suplementów na odchudzanie, które miałam okazję testować przez 2 tygodnie i podzielę się z Wami szczegółami dotyczącymi tego produktu jak i ogólnie poznacie moją, osobistą opinię. Nie będę ukrywać, jestem zadowolona z działania SlimBerry, ale po kolei – zacznę od krótkiego omówienia składu a potem poznasz także jego opinie w sieci oraz efekty i cenę a także gdzie najlepiej go kupić.

Moje wrażenia ze stosowania tabletek SlimBerry!

SZCZEGÓŁY LUB ZAKUP SLIMBERRY

Skład SlimBerry

SlimBerry to legalny suplement na odchudzanie a więc jak na logikę przystało, musi być bezpieczny dla naszego organizmu i taki właśnie jest. Nie miałam dolegliwości ubocznych, ani uczulenia na jakikolwiek składnik tego produktu (warto jednak pamiętać, by przed zakupem zapoznać się z jego składem i skonsultować się z profesjonalistą, jeżeli obawiasz się uczulenia).

Głównym składnikiem, na którym opiera się omawiany suplement to aronia, która jest bogatym źródłem witamin B, C, E i P oraz beta-karotenu i składników mineralnych. Aronia nie znalazła się tu przypadkowo, ponieważ bardzo dobrze odnajduje się w dietach oczyszczających i odchudzających. Charakteryzuje się również tym, że usuwa nadmiar zgromadzonej wody w organizmie.

Nie jest to jedyny składnik, dlatego polecam zapoznać się z dalszymi szczegółami składu SlimBerry na oficjalnej stronie producenta. W przypadku składu tych tabletek jestem w pełni zadowolona, bo byłam w pełni świadoma tego co brałam i wiedziałam, że są to głównie naturalne składniki. Przejdźmy jednak do opinii, z którymi musiałam się zapoznać przed zakupem SlimBerry.

Opinie o tabletkach na odchudzanie SlimBerry

Jeżeli chodzi o opinie tych suplementów, to akurat znalazłam w zdecydowanej większości pozytywne. Wiele osób chwali SlimBerry za szybkie efekty oraz atrakcyjną cenę.

Znalazłam też takie, które były konkretniejsze, które opisywały swoje wrażenia dość szczegółowo i dość sporo osób chwaliło się swoimi efektami. Są takie osoby, które zdołały zrzucić ponad 5 kilogramów w 10 dni, niektórzy pisali nawet o 10 kilogramach w ponad 2 tygodnie co naprawdę skusiło mnie na zakup SlimBerry. Być może są osoby, które jeszcze bardziej potrafiły wykorzystać potencjał tego suplementu odchudzającego.

Kolejną kwestią na którą zwróciły osoby opiniujące ten produkt to efekt jo-jo, a w sumie jego brak. Z wyczytanych przeze mnie opinii w sieci nie udało mi się wychwycić niezadowolonej osoby w kwestii efektu jo-jo a więc można uznać, że są małe szanse na powrót kilogramów tuż po zaprzestaniu stosowania SlimBerry. Pozostałe opinie, już w nieco mniejszej ilości dotyczyły ceny tego produktu.

Opiniujący uznali produkt za dostępny w dość atrakcyjnej cenie, także i ta kwestia moim zdaniem została szybko wyjaśniona, pozytywnie. Z zebranych opinii tylko kilka osób nie było zadowolonych ze skuteczności SlimBerry i zgłosiły się o zwrot pieniędzy, bowiem producent tego produktu oferuje gwarancję skuteczności lub właśnie zwrot poniesionych kosztów – tak można wyczytać ze strony sprzedażowej SlimBerry.

Efekty stosowania tabletek SlimBerry

W moim przypadku udało się zrzucić ponad 6 kilogramów w 11 dni i uznaję ten wynik za bardzo dobry, ponieważ nie musiałam prowadzić męczącej aktywności fizycznej czy na eksperymentowanie z dietami. Wystarczyło stosować się do zaleceń konsultanta bym mogła osiągnąć taki właśnie efekt, co prawda jeszcze nie końcowy, bo pozostało mi jeszcze 10 dni na odchudzanie.

Czysto teoretycznie powinno mi zostać jeszcze 19 dni, ponieważ produkt starcza na miesiąc, jednak kilka dni później od odbioru SlimBerry wysypała mi się zawartość tabletek prosto pod kosz, dlatego w ten sposób przymusowo skróciłam sobie czas na przetestowanie suplementu, ale i tak jestem bardzo zadowolona z tego, co udało mi się osiągnąć.

W moim przypadku co do kwestii efektu jo-jo nie powinnam się wypowiadać, ponieważ tak jak pisałam wcześniej jestem w trakcie tej suplementacji. Być może gdy ten efekt nastąpi to podzielę się w tej publikacji.

Cena SlimBerry

Już mieliście okazję się dowiedzieć, że cena SlimBerry jest dość atrakcyjna bo kosztuje w tej chwili jedynie 137 złotych i jest to z tego co zauważyłam obniżona cena i być może wróci ona niebawem do ceny sprzed rabatu, chyba do kwoty 200 złotych, jednak nie chcę wprowadzać w błąd.

Mimo to zainteresowanie tymi tabletkami jest naprawdę spore i ciekawa jestem czy po zmianie ceny na normalną taki trend będzie się nadal utrzymywać, póki co nie żyjmy przyszłością, jeżeli jest okazja zakupu tych tabletek w tak atrakcyjnej cenie, to być może warto skorzystać z tej okazji już teraz, póki będzie za późno.

Gdzie kupić oryginalne SlimBerry?

Prawdziwe, a więc oryginalne SlimBerry dostępne jest tylko na oficjalnej stronie producenta tego suplementu. Jeżeli zauważysz ten produkt na Allegro lub w jakimś innym sklepie internetowym, to najlepiej jest zgłosić ten fakt producentowi tego produktu, ponieważ podróbki mogą okazać się niebezpieczne.

Tak czy inaczej jeżeli chcesz już teraz kupić oryginalne SlimBerry lub po prostu poznać szczegóły jego działania czy też składu, to poniżej zamieszczam przycisk i po kliknięciu w go zostaniesz przekierowany do oficjalnej strony producenta.

Kliknij w poniższy przycisk by dowiedzieć się więcej lub kupić SlimBerry:

SZCZEGÓŁY LUB ZAKUP SLIMBERRY

Źródła:

  1. https://poznajmyopinie.pl/slimberry-opinie/ – opinie SlimBerry i recenzja na odchudzanie
  2. https://z-pamietnika-dietetyka.pl/slimberry-opinie/ – Recenzja SlimBerry i opinie produktu